Tegevusalad

SANTEHNILISED TÖÖD ERAKLIENDILE

Omame kogemusi väga keerukate ja eksklusiivsete lahenduste teostamisel. Leiame sobiva lahenduse ka kõige nõudlikumale klendile ning pakume välja teostamiseks vajaliku lahenduse.

LOE LISAKS

VKK ALLTÖÖVÕTT

Alltöövõtjatena peame väga tähtsaks kogu objekti eelarvet, vajadusel pakume välja omapoolseid lahendusi tööde kulude kokkuhoiuks. Oleme paindlikud ning lahendusele orienteeritud.

LOE LISAKS

TORUTÖÖD KORTERIÜHISTULE

Pakume korteriühistutele nii küttesüsteemide kui ka vee- ja kanalisatsiooni püstikute vahetust ning ka korterite renoveerimisi. Omame pikaajalisi kogemusi ka puitmajadega töötamisel.

LOE LISAKS

UUSEHITISED

Pakume erakliendile nii eramute kui ka korterite tehnosüsteemide väljaehitust. Omame pikaajalisi kogemusi eksklusiivsete ja keeruliste lahenduste teostamisel.

Pakume santehnilisi töid ka korterite väljaehitamisel või renoveerimisel.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

TEHNOSÜSTEEMIDE RENOVEERIMISED

Teostame töid alates korteri renoveerimisest kuni kogu maja torustiku välja vahetamiseni. Omame pikaajalisi kogemusi ka puitmajade tehnosüsteemide planeerimisel ning teostamisel.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

ÄRI- JA TOOTMISPINDADE TORUSTIK

Omame kogemusi nii äripindade kui ka tootmispindade tehnosüsteemide rajamisel. Oleme teostanud ka toitlustusettevõtetele torustiku paigaldust ning sanseadmete ühendust.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST